16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amerikanin

Etiketim: amerikanin

Ekzekutoi amerikanin/ Zbardhet dëshmia e shqiptarit: Nuk doja ta vrisja, por…

0
Shqiptari Izbi Çaushi ka deklaruar se nuk donte ta vriste 47-vjeçarin greko-amerikan dhe se ishin takuar për t’u sqaruar për një sherr që kishte...

Ben Blushi rrëfen takimin me amerikanin që kërkon të vdesë në...

0
Ish-deputeti socialist, Ben Blushi ka publikuar një rrëfim të një shtetasi amerikan me të cilin është takuar para disa muajsh në Shkodër.Ai shprehet se...

Qëlloi për vdekje amerikanin me ngjyrë, 11 akuza për oficerin e...

0
Një oficer policie i cili qëlloi për vdekje një amerikan me ngjyrë do të akuzohet për sulm dhe vrasje. Oficeri Garrett Rolfe qëlloi nga...

E pabesueshme se si Xhevdet Peci e kishte nokautuar amerikanin, ja...

0
E majta e boksierit (të fundviteve 70-ta dhe të 80-ta), Xhevdet Peci si bomba atomike, ndryshe nuk mund të shpjegohet! Edhe sot komentohet ajo groshe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS