Ballina Etiketimet Amerikanëve

Etiketim: amerikanëve

Pompeo: Kina të mos ketë qasje në të dhënat private të...

0
Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo tha të mërkurën se administrata e presidentit Trump do të ndërmarrë hapa për të garantuar që qeveria kineze...

George Clooney thotë se racizmi është pandemia e amerikanëve

0
Aktori i famshëm 59-vjeçar, George Clooney, përmes një eseje të postuar i është adresuar vdekjes së fundit të qytetarit nga Minneapolisi, George Floyd, i...

“Profesori që u mësoi shqip kinezëve dhe amerikanëve”/ Shuhet në moshën...

0
Ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur studiuesi i njohur Agron Fico, një prej dijetarëve që ia kushtoi jetën trashëgimisë folklorike shqiptare. Lajmin e ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24