16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amendimet

Etiketim: amendimet

Opozita parlamentare kërkon ndryshime kushtetuese: VETO, nëse nuk miratohen amendimet

0
Opozita parlamentare është e vendosur për të vënë VETON nëse Parlamenti nuk miraton në bllok dhe amendimet e Kodit Zgjedhore dhe ndryshimet kushtetuese për...

Mbyllet mbledhja e Këshillit Politik, do të mblidhet sërish nesër për...

0
Ka mbaruar pas dy orësh mbledhja e Këshillit Politik e nisur në orën 17:00. Mësohet se Këshilli Politik do të takohet sërish nesër për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS