Ballina Etiketimet Amendamentet

Etiketim: amendamentet

Miratohen kushtet për Shqipërinë, kalojnë në Parlamentin Evropian amendamentet

0
Parlamenti Evropian miratoi te enjten, amendamentin me 15 kushte për qeverinë në Shqipëri para nisjes së negociatave. Me 388 vota pro, 280 kundër dhe 19...

Zbardhen amendamentet e kodit të ri elektoral, drafti të martën në...

0
Ekspertët e reformës zgjedhore po i japin dorën e fundit draftimit të marrëveshjes politike para se dokumenti zyrtar të shkojë në Kuvend. Nga...

Zbardhen amendamentet e ekspertëve për Kodin e ri Zgjedhor që do...

0
Zbardhen amendamentet e hartuara nga ekspertët për Kodin e ri Zgjedhor, të cilat do t’i shkojnë sot Kuvendit për miratim. Konkretisht, nëse kuvendi nuk arrin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24