16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amelia

Etiketim: Amelia

Rina dhe Amelia vijnë me këngën e re “Blue”

Rina dhe Amelia vijnë me këngën e re “Blue”

0
Ashtu siç u premtoi fansave, reperja Rina Balaj ka publikuar sot (e martë) projektin e ri muzikor.Ajo këtë herë erdhi në bashkëpunim me artisten...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS