Ballina Etiketimet Ameli

Etiketim: Ameli

Një përqafim nga Ameli dhe Duam është urimi më i ëmbël...

0
Ameli është mësuar me festën e ëmbël të 1 Qershorit, por ndryshimi është që çdo vit e ka pasur për vete të gjithë vëmendjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24