21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amcham

Etiketim: Amcham

Amcham: Bizneset e vogla dhe të mesme në Shqipëri duhet të...

0
Sipërmarrjet e vogla dhe të mesme (SVM) në Shqipëri duhet të mbështeten me qasje në financim, asistencë teknike dhe standarde evropiane, ka thënë sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS