Ballina Etiketimet Ambrosio

Etiketim: Ambrosio

Topless nga kopshti i shtëpisë, Alessandra Ambrosio “tërbon” ndjekësit me fotot...

0
Modelja braziliane Alessandra Ambrosio ka ngritur temperaturat me fotot hot në Instagram. Nëna e dy fëmijëve pozoi topless dhe vuri në pah format e saj...

Alessandra Ambrosio me fustan mëndafshi

0
Ajo festoj 4 korrikun me miqtë dhe familjen në Malibu. Dhe të dielën në mbrëmje, Alessanra Ambrosio u nis për një darkë tjetër familjare...

Alessandra Ambrosio shfaq linjat sërish

0
Ajo ka qenë e njohur për të treguar anën e saj konkuruese gjatë një loje miqësore të volejbollit në plazh. Dhe të dielën Alessandra Ambrosio...

Alessandra Ambrosio shfaqet e maskuar

0
Ajo e ka shijuar diellin këto ditë nga rehatia e shtëpisë së saj. Por Alessandra Ambrosio ishte në një humor aventuresk të dielën. Mbretëresha e pistave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24