Ballina Etiketimet Ambienteve

Etiketim: ambienteve

Bulqizë/ Përdoreshin për biznes, policia ndërhyn për lirimin e ambienteve të...

0
Policia e Bulqizës ka ndërhyrë për lirimin e ambienteve të pallatit të kulturës që përdoreshin për biznes.Mëngjesin e sotëm ka ndërhyrë policia lokale për...

Çfarë ndodh jashtë ambienteve të spitalit Infektiv, dy infermierët e lodhur...

0
Emrat të shkruar sipër veshjes mbrojtëse dallohen që larg. Erjoni dhe Bledi janë dy infermierë të Infektivit të cilët prej muajsh janë bashkë me...

Kufizimet në zonat e kuqe vazhdojnë/ Rama: Përveç transportit dhe ambienteve...

0
Megjithëse numrat e rasteve pozitive ditët e fundit kanë ndryshuar, e hëna do ta gjej Shqipërinë të hapur vetëm me disa kufizime të cilat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24