Ballina Etiketimet Ambient

Etiketim: ambient

Raporti i Bankës Botërore, ndotja e ajrit shkakton 10% të vdekjeve...

0
Në Shqipëri, 10 për qind e vdekjeve në një vit vijnë si pasojë e ndotjes së ajrit.Sipas përllogaritjeve të Bankës Botërore në një raport...

Nuk janë urbanët, mjeku Gjata tregon se në cilin ambient përhapet...

0
Mjeku Arben Gjata thotë se numrat e të prekurve me Covid-19 në vendin tonë janë shtuar pasi menjëherë pas karantinës qytetarët menduan se virusi...

Maskat mbrojtëse të detyrueshme në çdo ambient të mbyllur, 2 mijë...

0
Qeveria shqiptare vendosi sot përdorimin e maskës/barrierën mbrojtëse prej tekstili si të detyrueshme në çdo ambient të mbyllur. Pas mbledhjes së qeverisë, Ministrja e Shëndetësisë...

Shpërthimi i COVID/ Pipero: Ja shqetësimi më i madh që kemi,...

0
Pëllumb Pipero i ftuar në studio më gazetaren në ABC News foli për situatën e rënduar të infeksionit nga koronavirusi në vend. Sipas Piperos...

Shenjat që tregojnë se punoni në një ambient mbytës

0
Gjithkujt mund t’i ketë ndodhur që në një periudhë të caktuar të karrierës ta gjejë veten në një mjedis pune të trishtë dhe që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24