Ballina Etiketimet Ambiciet

Etiketim: ambiciet

Ambiciet e mëdha energjitike të Shqipërisë

0
Lufta në Ukrainë e bëri të qartë emergjencën e pavarësimit të Europës nga gazi rus. Shqipëria synon të kthehet në të ardhmen në një...

Cuculi: Ambiciet e Dritës më shtynë që të vazhdojë kontratën

0
Pas trajnerit Ardian Nuhiu, FC Drita e Gjilanit, sot, ka njoftuar vazhdimin e kontratës edhe me mbrojtësin e njohur dhe me përvojë, Ardian Cuculi. Futbollisti...

Ekspertët: Zhvillimet në Siri përkojnë me ambiciet e Rusisë

0
Tërheqja e forcave amerikane po pasohet me mbërritjen e policisë ushtarake ruse në Sirinë veriore, për të pastruar zonën nga luftëtarët kurdë në bazë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24