Ballina Etiketimet Ambasadorët shqiptar

Etiketim: ambasadorët shqiptar

Ambasadorët e kulturës dhe gjuhës shqipe në Angli/ Juliana Shalla zbulon...

0
Juliana Shalla shqiptarja me origjinë nga qyteti i vogël  i Librazhdit prej kohësh banuese në Londër. Edhe pse shumë milje larg vendit të saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24