16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ambasadores

Etiketim: ambasadores

Berisha u rizgjodh kryetar, por cili ishte paralajmërimi i ambasadores Kim:...

0
Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, mbrëmjen e kësaj të diele është rikthyer pas 9 vitesh në selinë blu si kryetari i kësaj...

Petcioni për shkarkimin e ambasadores amerikane, Bytyçi sqaron çdo gjë –...

0
Profesori universitar, Enver Bytyçi ka komentuar peticionin që po bëhet për largimin e ambasadores amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.Bytyçi në një postim në Facebook...

Berisha: Ndërhyrja e ambasadores Kim ishte personale, do të informojë autoritetet...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një deklarate për gazetarët bëri me dije se do të informojë SHBA-të për ndërhyrjet në politikën e brendshme të ambasadores,...

Berisha: Ndërhyrja e ambasadores amerikane personale, do t’i informoj autoritetet në...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Itali, ku u gjet i vrarë me thikë në fyt avokati shqiptar...

“Askush nuk është mbi ligjin”/ Berisha i përgjigjet ambasadores Yuri Kim

0
Ish-kryeministri Sali Berisha i është kundërpërgjigjur ambasadores amerikane Yuri Kim për deklaratën e bërë sot në konferencë, ku ai u shpreh se diplomatja ka ndërhyrë në...

Milo: Gabimi i madh i Berishës ndaj ambasadores Kim, çfarë thotë...

0
Ish-ministri i Jashtëm Paskal Milo e ka cilësuar një gabim të madh sjelljen e ish-kryeministrit Sali Berisha kundrejt ambasadores amerikane Yuri Kim. Në studion e...

Batuta mes kryeministrit Rama dhe ambasadores amerikane

0
Pak ditë më parë u publikua historia e disa afganëve të ardhur në Shqipëri shtatorin e kaluar. Ata kanë nisur studimet në Universitetin Bujqësor...

Përfundon takimi i ambasadores Yuri Kim me Presidentin Meta

0
Burime për Top Channel bëjnë me dije se ka përfunduar takimi mes ambasadores Yuri Kim dhe Presidentit Meta, që zgjati për rreth 1 orë...

“Unë do vendos maskë për ty, nëse t’i do e vendosësh...

0
“Unë do vendos maskë për ty, nëse t’i do e vendosësh për mua”, mesazhi i ambasadores Kim Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, ka dalë...

’’Drejtësi e vonuar’’, shkarkimi i ambasadores në Greqi sjell entuziazëm tek...

0
GREQI Media greke ka mbuluar gjerësisht vendimin e fundit të ministrit në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, për pushimin nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS