Ballina Etiketimet Ambasadorë

Etiketim: ambasadorë

Përplasja Berisha-Yuri Kim, ish-eurodeputetja: Ambasadore, kjo është e paligjshme

0
Ish-eurodeputetja Doris Pack ka reaguar ashpër ndaj ambasadores amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, pas deklaratave të saj që pranoi faktin se ka ndërhyrë në...

Maliqi: Rama e ka joshur opozitën parlamentare, u ka thënë se...

0
I ftuar në Ora News, deputeti Lefter Maliqi tha se opozita parlamentare është një shtojcë e Ramës. Maliqi tha se kërkohet që të ndërhyhet në...

E emëruar e tij si ambasadore në Greqi u shkarkua për...

0
Pas furtunës së shkarkimeve në ambasadën shqiptare në Athinë, e propozuara e Ministrisë së Europës dhe Punëve të Jashtme për ambasadore, e kaloi testin...

Kundërshtohet Hajdaraga/ E propozuar për ambasadore në Greqi, Bushati: S’ka eksperiencë...

0
Pas furtunës së shkarkimeve në ambasadën e shqiptare në Athinë, e propozuara e Ministrisë së Europës dhe Punëve të Jashtme për ambasadore, e kaloi...

Kandidatja per ambasadore e SHBA-se ne Shqiperi: Do i shtyj lideret...

0
SHBAE nominuara e presidentit të SHBA për ambasadore në Shqipëri, Yuri Kim, foli mbrëmjen e sotme para Komisionit për Politikë të Jashtme...

Kandidatja per ambasadore te SHBA ne Shqiperi: Do te mbaj larg...

0
SHBA Kandidatja për ambasadore e SHBA në Shqipëri Yuri Kim u pyet nga Senati se çfarë...

Caktohet data/ Ja kur do pyetet ne Senat e nominuara per...

0
Senati amerikan parashikon dy seanca dëgjimore per Ballkanin dhe Shqiperine. Sot do dëgjojë ekspertët e Ballkanit dhe zyrtarin e DASH, Matthew Palmer. Ndërkohë...

Cakaj , shpall 12 vende të lira për ambasadorë të Shqipërisë...

0
Shërbimi Diplomatik ka qenë dhe vijon të mbetet padyshim një nga sektorët ku shumë të rinj kanë ambicien që të bëhen pjesë. Pas disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24