16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ambasada shqiptare

Etiketim: Ambasada shqiptare

Ambasadori shqiptar në Berlin: Gjermania e ka ndihmuar Shqipërinë me 1.2...

0
Intervistë me ambasadorin e Shqipërisë në Berlin, Artur Kuko, për gjendjen dhe potencialin në zgjerimin e marrëdhënieve bilaterale Shqipëri-Gjermani.Deutsche Welle: Zoti Ambasador, në fillim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS