16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ambasada e SHBA-ve në Tiranë

Etiketim: Ambasada e SHBA-ve në Tiranë

Ambasada e SHBA-ve bën bashkë të gjithë ministrat e jashtëm shqiptar...

0
Si pjesë e festimeve për 100 vjetorin e marrëdhënieve diplomatike midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, Ambasadorja Yuri Kim bëri bashkë në një darkë...

Berisha e akuzon për ndërhyrje në gjyqësor, reagon ambasadorja amerikane: Inkurajojmë...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim ka reaguar sot menjëherë pas akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha se ajo po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS