20.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amazon

Etiketim: Amazon

Amazon do të dërgojë me dronë porositë në një qytet në...

0
Kompania Amazon bëri të ditur se do të fillojë shërbimin e dërgesave falas me dronë në një qytetin e largët të Lockeford në Kaliforni,...

Jep dorëheqje shefi ekzekutiv i departamentit të financave për shitje botërore...

0
Dave Clark, jep dorëheqje pas 23 viteve në pozitën e shefit ekzekutiv të departamentit të financave për shitjet botërore në gjigantin e tregut elektronik...

Alexa do t’ju njoftojë për “ofertat” e ardhshme në Amazon

0
Nuk do t'ju duhet të qëndroni përpara një ekrani herën tjetër që dëshironi të përfitoni nga një shitje që vjen së shpejti në Amazon.Kjo...

Jep dorëheqje kreu i Amazon Games

0
Sipas një raporti nga Bloomberg, kreu i studios së Amazon Games, Mike Frazzini, do të largohet nga pozita e tij për t'u fokusuar te...

Shefat e Apple, Google, Facebook dhe Amazon në seancë dëgjimore në...

0
Drejtorët Ekzekutiv të katër gjigantëve të teknologjisë do të paraqiten para Kongresit javën e ardhshme, ku ata do të duhet të mbrojnë fuqinë në...

Amazon nuk ishte emri që shefi dëshironte: Disa fakte interesante rreth...

0
Kur Amazon filloi më 16 korrik 1995 si një faqe në internet që shiste vetëm libra, themeluesi Jeff Bezos pati një vizion për rritjen...

Amazon ka blerë kompaninë e automjeteve Zoox

0
Kompania synon të ndërtojë automjete autonome që njerëzit do të jenë në gjendje t’i porosisin si taksitë, dhe tani do të bëjnë të njëjtën...

Shërbimi i gjigantit Amazon tha se ‘zbuti’ një sulm kibernetik të...

0
Gjigandi i teknologjisë, Amazon, tha se shërbimi i saj “AWS Shield” ‘zbuti’ sulmin më të madh të DDoS të regjistruar ndonjëherë, duke ndaluar një...

Shërbimi i gjigantit Amazon tha se ‘zbuti’ një sulm kibernetik të...

0
Gjigandi i teknologjisë, Amazon, tha se shërbimi i saj “AWS Shield” ‘zbuti’ sulmin më të madh të DDoS të regjistruar ndonjëherë, duke ndaluar një...

Amazon instalon një sistem kamerash, për të parë nëse punëtorët e...

0
Kompania e Amazon ka instaluar kamera të sofistikuara, për të parë nëse punëtorët po e respektojnë distancën prej dy metrave. Sipas mediave të huaja, gjiganti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS