16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amarda Toska

Etiketim: Amarda Toska

Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën urimin dhe befasinë e veçantë

Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën urimin dhe befasinë e veçantë

0
Janë ndër çiftet më të njohur shqiptarë dhe asnjëherë nuk hezitojnë që të tregojnë dashurinë për njërit-tjetrin.Fjala është për moderatorin dhe aktorin, Ermal Mamaqin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS