21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amanetin

Etiketim: Amanetin

Rudina Hajdari zbulon amanetin që i la Azem Hajdari

0
Ish-deputetja Rudina Hajdari deklaroi në MCN TV se babai i saj i ndjerë, Azem Hajdari, ka ndikuar që ajo të niste rrugëtimin politik duke...

Emri i madh i sportit të Kosovës: Amanetin e babës nuk...

0
Legjenda e futbollit të Kosovës, Esat Mehmeti, emocionon me një shkrim të tij. Ish portieri i mirënjohur ka postuar një foto dhe ka shkruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS