Ballina Etiketimet Amaneti

Etiketim: amaneti

Dua që të më varrosni në …./ Ja amaneti që la...

0
Një shtetas italian, i cili ishte martuar prej 20 vitesh me një shqiptare është gjetur i pajetë në banesën e tij, në katin e...

Amaneti i profesorit një javë para se të vdiste: Mos e...

0
Maksut Maksuti, veterani i arsimit dhe sportit gjilanas, me krejt optimizmin që kishte, nuk arriti ta fitonte betejen ndaj Coronavirusit. Ai ndërroi jetë sot, në...

Azem Hajdari flet për kujtimin e veçantë nga babai: Emri i...

0
Azem Hajdari flet për herë të parë në një intervistë për Abc News mbi jetën, politikën, familjen dhe kujtimin për të atin të konsideruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24