Ballina Etiketimet Alternativat

Etiketim: alternativat

Pushoni pa rrezikuar – alternativat natyrale për pilulat e gjumit

0
Të gjithë e kemi përjetuar të paktën një herë në jetë: jeni të shtrirë në orën 3:00 të mëngjesit, duke ia ngulitur sytë tavanit...

Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat

0
Bisedimet mes Barcelonës dhe Interit për kalimin e Lautaro Martinez në Camp Nou vazhdojnë pa u ndalur. Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat që do...

Roma po konsideron alternativat për Smalling

0
Roma po shkon drejt dorëzimit për transferimin e Chris Smalling. Smalling ka pasur paraqitje fenomenale me fanellën e Romës këtë edicion, duke fituar pëlqimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24