Ballina Etiketimet Alternativa

Etiketim: Alternativa

Alternativa e fermerëve në Shqipëri, përdorin mbetjet e kafesë në vend...

0
Në Shqipëri, çmimet e plehrave kimikë që përdoren në buqësi janë rritur pothuajse me 50 për qind. Fermerët thonë se kjo është e papërballueshme...

Shtohen zërat kundër Bashës, Xhaferraj: Kryetari të dorëhiqet, alternativa që paraqiti...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Ferdinand Xhaferraj është një prej atyre emrave që ka kërkuar dorëheqjen e Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të partisë.Në...

Rama: Demokratët e Shkodrës me alternativa që s’janë për të ardhmen

0
Edhe Kryeministri Edi Rama, e ka mbyllur fushatën zgjedhore për zgjedhjet e 6 marsit në Shkodër.Në fjalën e tij, ai ka "sulmuar" Lulzim Bashën...

Si do votojnë emigrantët? Rama: Alternativa e vetme me postë, nuk...

0
Kryeministri Edi Rama thotë se është përjashtuar për arsye të konfliktit politik mundësia që emigrantët të votojnë në konsullatat apo ambasadat shqiptare që kanë...

Zgjedhjet në Serbi/ Alternativa Demokratike Shqiptare merr katër mandate

0
Sipas projeksioneve të para të Ipsos dhe Cesid në rezultatet e bazuara në 44.1 për qind të mostrës së përpunuar del se partia e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24