Ballina Etiketimet Alqi

Etiketim: Alqi

Lirimi i Alqi Bllakos, Manjani: Nuk arrestohen njerëz për qefe partish

0
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me lirimin nga burgu për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Manjani në ‘Facebook’ shkruan se Gjykata...

U tha se nipi u dënua me 10 milion dollar për...

0
Pas disa lajmeve të publikuara në rrjet, se një shqiptar i quajtur Gio Basha është dënuar me 10 milion dollarë gjobë, media shkruajën se...

Kërkon ndryshim të masës së sigurisë, Alqi Bllako del sot para...

0
Ish sekretari i përgjithshëm Alqi Bllako do të dalë në orën 10 përpara Gjykatës së Posaçme të Apelit mbasi kërkon ndryshim të masës së...

Përfundon seanca për Alqi Bllakon, ish-deputeti i PS kërkon lirimin nga...

0
Apeli i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar shqyrton këtë të shtunë kërkesën e bërë nga ish-deputeti socialist Alqi Bllako për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24