Ballina Etiketimet Alpinist

Etiketim: alpinist

Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar

0
Për herë të parë ne vendin tonë, mbi 200 alpinist profesionist nga federatat e  Shqipërisë, Kosoves, Malit të Zi dhe Maqedonisë se Veriut, u bashkuan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24