Ballina Etiketimet Alpha

Etiketim: Alpha

Tayna dhe Marin publikojnë këngën e re “Alpha & Omega”

Tayna dhe Marin publikojnë këngën e re “Alpha & Omega”

0
Rap-artistja nga Prizreni, Doruntina Shala - Tayna, ka publikuar ditën e sotme (e enjte) këngën e re.Ajo ka bashkuar forcat me reperin nga Shqipëria,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24