Ballina Etiketimet Alpeve

Etiketim: alpeve

Bukuria e alpeve shqiptare shijohet nga grupi i turistëve të huaj

0
Ngrohja e motit ka nisur popullimin e alpeve shqiptare, kryesisht me turistë të huaj. Shtegu Theth-Valbonë dhe ansajellas është më i preferuari për turistët,...

Turizëm mes alpeve/ Lugina e Shalës, zona që po tërheq gjithmonë...

0
Lugina e Shalës një nga destinacionet turistike me të vecanta në Shqipëri, është gati për të pritur turistet edhe sivjet, pavarësisht situatës se krijuar. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24