Ballina Etiketimet Alpet

Etiketim: Alpet

‘Le Monde’ jehonë alpeve të Shqipërisë

0
Mediat europiane po i kushtojnë gjithmonë e më shumë rëndësi vendit tonë dhe bukurive të tij natyrore. Së fundmi për to ka shkruar edhe...

Operacioni “Alpet”, sekuestrohen 8 kamionë me lëndë drusore ne Shkoder, gjoba...

0
Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër në bashkëpunim me Inspektoriatin e Mjedisit kanë arritur të parandalojnë prerjen e paligjshme të pyjeve.   ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24