Ballina Etiketimet Alonsos

Etiketim: Alonsos

Ndeshja famëkeqe kur Mourinho i kishte kërkuar Alonsos dhe Ramosit të...

0
Jose Mourinho është i njohur për veprimet e tij kontroverse gjatë karrierës së tij, mirëpo momenti shokues ishte kur kishte kërkuar nga Sergio Ramos...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24