Ballina Etiketimet Almedës

Etiketim: Almedës

Çfarë tjetër ka në kopshtin e Almedës? Bukuroshja i surprizon të...

0
Almeda Abazi ka ndarë gjithmonë momente të ndryshme nga kopshti i shtëpisë së saj duke zbuluar gjelbërimin që e rrethon, por dhe macet që...

Pas dhuratës luksoze të Tolgahan, Almedës ia dëshirojnë vdekjen nga zilia

0
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar të showbiz-it, të cilët, javët e...

Krizë në martesën e Tolgahan dhe Almedës? Flet vet aktori turk

0
Tolgahan flet për marrëdhëniet me Almedën. Disa nga mediat turke kishin shkruar për një acarim të marrëdhënieve mes Almedës dhe bashkëshortit turk gjatë izolimit. Aktori turk...

Mediat turke zbulojnë detaje për operacionin e djalit të Almedës: “Djalin...

0
Pesë muaj më parë ish Miss Shqipëria dhe aktorja Almeda Abazi e bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24