Ballina Etiketimet Alma

Etiketim: Alma

Alma Mehmeti dhe Chris Doran fitues të turneut “Ahmet Hoxha 2022”

0
Në SHFMU "Tefik Çanga" në Ferizaj u mbajt turneu i 23-të përkujtimor për senior/e "Ahmet Hoxha 2022" që pati një pjesëmarrje të madhe të...

Alma Lama për Gold AG: Po ta kishte dënuar gjykata kur...

0
Alma Lama ka reaguar pas intervistimit të Gold AG nga policia, ditën e djeshme. Reperi Arian Agushi, i njohur për publikun si Gold AG, të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24