Ballina Etiketimet Allin

Etiketim: Allin

Milani “all-in” për talentin e këtij sezoni, Ragnick e do me...

0
Milani do të arrijë me patjetër te Dominik Szoboszlai sipas asaj që shkruan Sport Mediaset. Drejtuesit e Milanit dhe sidomos afrimi i mundshëm i...

U tall me koronavirusin – FA ndëshkon Dele Allin

0
Mesfushori i Tottenhamit, Dele Alli është ndëshkuar me një ndeshje moslojë nga Federata Angleze e Futbollit (FA). Ylli i Tottenhamit, në shkurt kishte bërë një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24