Ballina Etiketimet Alli

Etiketim: Alli

Dele Alli; Mesfushori i Tottenham pezullohet një ndeshje për postimin e...

0
Mesfushori i Tottenham Dele Alli është pezulluar për një ndeshje nga federata angleze e futbollit prej një postimi në rrjetet sociale në lidhje me...

Dele Alli; Mesfushori i Tottenham pezullohet një ndeshje për postimin e...

0
Mesfushori i Tottenham Dele Alli është pezulluar për një ndeshje nga federata angleze e futbollit prej një postimi në rrjetet sociale në lidhje me...

E fejuara e Dele Alli: Ishtë një eksperiencë e tmerrshme

0
Dele Alli ka qenë viktimë e një vjedhjeje në shtëpinë e tij në Londër, në lagjen e Barnet. Dy hajdutë, në fakt, kanë hyrë me...

Flet Alli, një ditë pasi u plaçkit nën kërcënimin e thikës...

0
Mesfushori i Tottenhamit dhe Anglisë, Dele Alli, ka thënë se është mirë dhe i ka falënderuar të gjithë për mbështetjen, pasi u plaçkit dhe...

Tronditet Dele Alli, sulmohet dhe kërcënohet me thikë nga hajdutët

0
Dele Alli është kërcënuar me thikë dhe është goditur dhe kërcënuar me thikë nga disa hajdutë që kanë hyrë në shtëpinë e tij të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24