Ballina Etiketimet Allegri

Etiketim: Allegri

Allegri ‘bis’ rezulton dështim nga fillimi, Juventusi me me zero tituj

0
Hera e parë pa tituj në historinë e tij te Juventusi për Massimiliano Allegrin. Hera e parë pa tituj që nga koha e Luigi...

Allegri: Finalja e Kupës së Italisë, dikur ishte qershia mbi tortë...

0
"Sot, një trofe për të shpëtuar sezonin? Mbetem i qetë, për ta fituar atë do të duhet durim dhe qartësi". Pak minuta pas përfundimit...

Allegri: E refuzova Real Madridin

0
Massimiliano Allegri thotë se e hodhi poshtë mundësinë për t’u bërë trajner i Real Madridit para dy vjetëve, sepse, këmbëngul ai, dëshironte t’i mbetej...

Allegri: Kam refuzuar Real Madridin

0
Massimiliano Allegri ka zbuluar disa detaje interesante. Ish trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë nga një prej skuadrave më...

Allegri po rikthehet, ka zgjedhur një skuadër speciale

0
Trajneri italian, Massimiliano Allegri, mund të befasojë me përzgjedhjen e skuadrës së re. Derisa çdo ditë është folur për një dëshirë të Allegrit për të...

Allegri refuzoi stolin e Napolit, paska qenë fati i Gattuso

0
Ndër sekretet e këtij Napoli është edhe Rino Gattuso. Tekniku ka fituar konfirmimin në stol, sipas presidentit Aurelio de Laurentiis: “Ne u takuam para finales,...

Allegri me ekipi të ri?

0
Trajneri Max Allegri ende nuk ka gjetur një ekip të ri që pas largimit nga skuadra e Juventusit. Ai nuk është bindur nga asnjë...

Allegri do ta vazhdojë karrierën si trajner jashtë kufijve të Italisë

0
Massimiliano Allegri pritet të rikthehet në punën e trajnerit. Tashmë më shumë se një vit larg fushave të blerta dhe vëmendjes kryesore, Allegri ka filluar...

As Allegri dhe as Sarri, për Khedira-n më i miri është...

0
Sami Khedira u ka vënë notat trajnerëve të tij dhe nuk ka asnjë dyshim se kush e meriton të jetë në krye të listës. “Gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24