Ballina Etiketimet Allajbeut

Etiketim: Allajbeut

Kompanitë e Allajbeut “ngrohtë” nëpër offshoret hollandeze, aksionerja Tërshana fiton tendera...

0
“Të gjitha rrugët” të çojnë tek skemat offshore të Hollandës dhe Maltës. Ilda Tërshana, aksionere e kompanisë “MSE” ka përfituar tendera me garë fiktive...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24