Ballina Etiketimet Allahut

Etiketim: Allahut

Fakte interesante nga Israja dhe Miraxhi – Teolog Ardian Sejdiu

0
Fakte interesante nga Israja dhe Miraxhi - Teolog Ardian Sejdiu

Rama uron myslimanët: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju

0
Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në Facebook ka uruar besimtarët mysliman në lidhje me festën e Fitër Bajramit. Në foton e shpërndarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24