Ballina Etiketimet All

Etiketim: All

Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj vijnë me këngën e re “All your lovin”

Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj vijnë me këngën e re “All...

0
Ashtu siç paralajmëruan prej disa ditësh, Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj, kanë prezantuar projektin e ri muzikor."All your lovin" mban titullin kënga e re,...
Melinda lanson “All Night”, vjen tërheqëse në videoklip

Melinda lanson “All Night”, vjen tërheqëse në videoklip

0
"All Night" është titulli i këngës më të re të Melinda Ademit, të cilën e ka sjellë të kompletuar nga ana vizuale.Producenti i shumë...
Melinda paralajmëron këngën e re “All Night” përmes një fotosesioni

Melinda paralajmëron këngën e re “All Night” përmes një fotosesioni

0
Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi është drejt finalizimit të projektit më të ri muzikor.Kështu ka bërë të ditur vet reperja përmes një fotosesioni...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24