Ballina Etiketimet Alkoolizmi

Etiketim: alkoolizmi

Fjalët emocionuese të Acerbi: Kanceri në testikuj më shpëtoi nga alkoolizmi

0
Mbrojtësi italian, Acerbi, ka dhënë disa detaje nga beteja e tij me kancerin. Mbrojtësi i Lazio dhe kombëtares së Italisë, Francesco Acerbi, ka thënë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24