Ballina Etiketimet Alkoolistët

Etiketim: alkoolistët

Për shkak të sheqerit, mëlçia e fëmijëve është sikur te alkoolistët

0
Prindërit e paedukuar, jetesa e shpejtë, besimi në marketing dhe reklama kanë çuar deri te ushqimi i keq te shumica e fëmijëve Ëmbëlsira sot ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24