Ballina Etiketimet Alkol

Etiketim: alkol

Alkool, ryshfet dhe shpejtësi, ja ndëshkimet e Policisë Rrugore ndaj “problematikëve”

0
Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar këtë të hënë 36 drejtues mjetesh, pasi kanë thyer rregullat e qarkullimit. Mësohet se janë pezulluar në total dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24