Ballina Etiketimet Alketa vejsiu martesa

Etiketim: alketa vejsiu martesa

Çfarë ndodhi, u pendua që bëri veçimin mes Arilenës dhe Elvanës?!...

0
Alketa Vejsiu e pranoi për herë të parë se është penduar për vecimin mes Arilena Arës dhe Elvana Gjatës pas përfundimit të Festivalit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24