Ballina Etiketimet AlKaidas

Etiketim: AlKaidas

Pentagoni: Talibanët kanë lidhje të ngushta me një bashkëpunëtor të Al-Kaidas

0
Bashkëpunëtori rajonal i Al-Kaidas në Afganistan ka “lidhje të ngushta” me talibanët dhe “interes” për të sulmuar trupat amerikane, është thënë në raportin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24