Ballina Etiketimet Aliut

Etiketim: Aliut

Projekti i Aliut për çështjen e kolonave në Prishtinë-Fushë-Kosovë: Do ta...

0
Ministri i Ministrisë së Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka thënë se përmes një linje hekurudhore me tren Prishtinë-Fushë-Kosovë, mund të rregullohet çështja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24