Ballina Etiketimet Aliu

Etiketim: Aliu

Aliu për “Ditën Ndërkombëtare të Tokës”: Ambienti është ndotur dhe po...

0
Me rastin e 22 Prillit, "Ditës Ndërkombëtare të Tokës", Ministria e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës në bashkëorganizim me MASHT-in, UNDP-në shënuan disa aktivitete...

Aliu mbajti një takim me drejtorë dhe zyrtarë komunal lidhur me...

0
Zëvendëskryetari i komunës së Vitisë Hasan Aliu, ka mbajtur një takim sot me zyrtarët raportues në sistemin e menaxhimit të performancës komunale dhe me...

Aliu dhe Rhode: “Dielli” do t’i ngrohë 60 mijë qytetarë

0
Ministri i Ambientit Liburn Aliu së bashku me ambasadorin e Gjermanisë Jorn Rohde e kanë vizituar sot lokacionin ku do të jetësohet një nga...

Protestojnë banorët e lagjes “Kalabria”, ministri Aliu: I sigurojmë se jemi...

0
Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu ka thënë se zyrtarë të lartë kanë pritur në takim përfaqësuesit e lagjes "Kalabria", me...

Adnan Aliu – futbollist i dëshmuar në Gjeneratën e Republikës 

0
Kosova si gjithmonë ka pasur dhe ka futbollistë cilësorë.  Në vitet e 90-ta (1991-1999), populli shqiptarë i Kosovës ishte para një gjendje të rëndë,...

Aliu: Serbia tashmë po i referohet Kosovës si “Republika e Kosovës”

0
Në seancën parlamentare që po drejtohet sot nga kryetarja e kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, deputeti i VV-së Liburn Aliu duke folur për zhvillimet...

Shemsi Aliu, njeriu i sfidave në Gjeneratën e Republikës 

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Boksi dhe si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24