Ballina Etiketimet Alit

Etiketim: alit

Atentati në autostradë/ Hetohet pista e re për vrasjen e Iljaz...

0
Zbërthimi i celularit të 37-vjeçarit Iljaz Çali, i cili u ekzekutua me breshëri mbrëmjen e 4 prillit teksa ishte duke udhëtuar në autostradën Tiranë-Durrës...

Vrasja e Iljaz Çalit, çfarë dëshmoi në prokurori biznesmeni që i...

0
Policia dhe prokuroria nuk kanë ende asnjë person të dyshuar për vrasjen e Iljaz Çalit. Në pyetje janë marrë të paktën dhjetë persona, katër...

Ekzekutimi i Iljaz Çalit/ Gjashtë plumba i shkaktuan vdekjen

0
Gjashtë plumba i kanë shkaktuar vdekjen e Iljaz Çalit në atentatin e ndodhur mbrëmjen e 3 prillit 2022 në autostradën Tiranë - Durrës.Çali po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24