Ballina Etiketimet Alina Kabaeva

Etiketim: Alina Kabaeva

E dashura e përfolur e Putinit rishfaqet me dukje të re në Moskë pas thashethemeve se ishte fsheh…

E dashura e përfolur e Putinit rishfaqet me dukje të re...

0
Fituesja e 'Medaljes së Artë', Alina Kabaeva, 38 vjeçare, u rishfaq këtë javë në një event për gjimnastikën ritmike në stadiumin "VTB Arena" në...
Miqtë e partneres së Putinit, Alina Kabaeva i luten asaj që ta bindë presidentin rus t’i japë fun…

Miqtë e partneres së Putinit, Alina Kabaeva i luten asaj që...

0
Miqtë e partneres së Vladimir Putinit, Alina Kabaeva, po e lusin atë që të shkojë në Moskë për ta bindur presidentin rus që t'i...
Ukrainasit bëjnë thirrje që e dashura e përfolur e presidentit rus të ekstradohet nga Zvicra

Ukrainasit bëjnë thirrje që e dashura e përfolur e presidentit rus...

0
Kundërshtarët e Vladimir Putinit në Ukrainë, Rusi dhe Bjellorusi, janë bashkuar me një peticion duke kërkuar që Zvicra të dëbojë 'të dashurën' e presidentit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24