Ballina Etiketimet Alibeajn

Etiketim: Alibeajn

Zgjedhjet e 14 majit/ KAS rrëzon vendimin e KQZ, PD do...

0
Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve ka rrëzuar vendimin e KQZ-së për fatin e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 14 Majit. Sot, KAS me relator Koli...

“Sa turp, u bënë lodër në duart e Ramës”- Deputeti i...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se ata që negociuan me mazhorancën për presidentin e ri janë bërë lodër në duart e Ramës.Pas...

Sot Alibeajn e shkarkoi Kuvendi i PD-së, por thotë rregullorja për...

0
Kuvendi Kombëtar i thirrur sot nga ish-kryeministri Sali Berisha njoftoi shkarkimin nga detyra të kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj. Po...

Qëndrim për Berishën? E dërguara e DASH sot në Tiranë, takon...

0
Ndihmës sekretarja amerikane e Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euro aziatike, Karen Donfried ka mbërritur në Shqipëri mbrëmjen e djeshme. Gjatë ditës së sotme...

Incident në Kuvendin e Shqipërisë, Berisha shtyn Alibeajn nga foltorja duke...

0
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka tentuar sot të flasë jashtë radhe në foltoren e Kuvendit pasi Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij...

Berisha ‘përplaset’ me Alibeajn në Kuvend

0
Një moment i sikletshëm ka ndodhur mes Sali Berishës dhe Enkelejd Alibeajt në Kuvend. Kryetari i grupit demokrat ishte në foltore për të marrë...

Zgjedhja e Presidentit të ri vë në lëvizje Alibeajn, njofton mbledhjen...

0
Zgjedhje e presidentit të ri duket se ka vënë në lëvizje edhe Partinë Demokratike. Enkelejd Alibeaj, i cili drejton grupin parlamentar ka njoftuar se...

Berisha akuza për Alibeajn: Merr në telefon njerëz, u thotë mos...

0
Ka përfunduar pas rreth 3 orësh mbledhja e Komisionit të Rithemelimit të PD.Sali Berisha ka dalë në një deklaratë për mediat, ku është shprehur...

Berisha: Nuk e njoh Alibeajn si kryetar të grupit parlamentar të...

0
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka dalë në një deklaratë për mediat pas mbledhjes se grupit parlamentar të PD.Në fjalën e tij Berisha tha se vendimit...

Berisha: Do marr pjesë në çdo mbledhje të grupit, Alibeajn e...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi në përfundim të mbledhjes së sotme të grupit parlamentar të PD se do të marrë pjesë në çdo mbledhje të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24