Ballina Etiketimet Alibali

Etiketim: Alibali

Alibali: PD po shkon drejt ndarjes. Harxhi: Jemi të bashkuar

0
Kuvendi i 30 Prillit në PD, ka sjellë diskutime në emisionin "Log, mes anëtares së Komisionit të Rithemelimit, Edith Harxhit dhe analistit Neritan Alibali.Për...

3 emra për Presidentin i ri, Neritan Alibali bën parashikimet e...

0
Deputetët socialistë dorëzuan zarfet me 3 emrat për pasuesin e Ilir Metës, që i mbaron mandati më 24 korrik.Pikërisht 3 emra që mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24