Ballina Etiketimet Alia

Etiketim: Alia

“Nuk ka qenë kurrë kështu!” Bumçi: Sot Rama ka më shumë...

0
"Rama degradoi institucionet"ky është qëndrimi që mban anëtari i kryesisë së PD-së, Aldo Bumçi pak minuta pasi në Kuvend Bajram Begaj u votua për...

Alizoti akuzon Bashën: Bën si Ramiz Alia më ’91 me pankartat...

0
Deputeti i PD Tomor Alizoti deklaroi se kjo forcë është në krizë totale dhe zgjedhjet e 6 marsit e faktuan.Ai bëri përgjegjës kryetarin Lulzim...

U tha se është në lidhje me Brad Pitt, Alia Shawkat...

0
Alia Shawkat më në fund iu drejtua thashethemeve për romancën me Brad Pitt. Aktorja 31-vjeçare ishte parë së pari me Brad, 56 vjeç, kur morri...

“Nostalgji për ish-presidentin komunist Ramiz Alia”/ Meta komenton deklaratat e Ramës...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi edhe për deklaratat e maxhorancës për reformën zgjedhore dhe bashkëpunimin me opozitën. I pyetur se çfarë përshtypjesh ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24