Ballina Etiketimet Algoritmin

Etiketim: algoritmin

Facebook do të bëjë një ndryshim ne algoritmin e lajmeve

0
Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dhe tregimet me “autorësi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24