Ballina Etiketimet Alfred

Etiketim: Alfred

Kush është Alfred Mikeli, i shumëkërkuari i arrestuar që “bleu” dy...

0
Prej katër vitesh ai ishte në kërkim. Ishte shpallur fajtor për trafik droge dhe madje gjykata edhe e kishte dënuar po ai vijonte të...

Ish-Presidenti Alfred Moisiu takim me kreun e ri të shtetit, Bajram...

0
Presidenti i ri i vendit votuar me 78 vota nga Kuvendi i Shqipërisë, Bajram Begaj ka zhvilluar një takim jozyrtar me ish-presidentin Alfred Moisiu.I...

Alfred Cako/ Vaksina e Koronës, nuk do ju lejojë të lindni...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live” ishte i ftuar konspiracionisti Alfred Cako.  Në daljet e tij publike kohët e fundit, Cako është shprehur kundër...

U dhunua nga policia, Alfred Lela tregon pse i hoqi pantallonat...

0
Gazetari dhe analisti, Alfred Lela ishte një nga të dhunuarit e policisë në 17 maj, kur u shemb Teatri Kombëtar. Një ditë më parë, përballë...

Alfred Lela ul pantallonat para Ramës, kryeministri: S’je grushtuar e as...

0
Gazetari Alfred Lela uli pantallonat në studio dhe tregoi pasojat e shoqërimit të tij nga policia më 17 maj, Lela tha se u dhunua dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24